ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف هیواد

✳️ معرفی ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف لاپاروسکوپی

‌‌▫️این محصول، یکی از تجهیزات اصلیِ جراحی‌های کم‌تهاجم است که به‌منظور شست‌وشو و تخلیۀ خونابه‌ها و مایعات در حین جراحی استفاده می‌شود.

▪️به دلیل «دشواریِ استریلِ مطمئنِ لوله و هندپیسِ ست‌هایِ دائمی» و با توجه به «تماس مستقیم این وسیله با خون و موضع جراحی»، از ست‌های یکبارمصرف استفاده می‌شود تا از عفونت و انتقال بیماری جلوگیری شود و سلامت بیمار به خطر نیافتد؛ از این رو بسیاری از جراحان از ست‌های یکبارمصرف استفاده می‎کنند.
▫️شرکت هیواد، ست یکبارمصرف ساکشن ایریگیشن را بر مبنای فناوری روز دنیا و با رعایت بالاترین استانداردهای موجود، طراحی و تولید کرده است و موفق به دریافتِ مجوزِ تولید انبوه این محصول از اداره کل تجهیزات پزشکی شده است.

▪️امروز مفتخریم که عملکرد این محصول، توجه جراحان و کادر پزشکی را جلب کرده است.

🍃 ویژگی‌های ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف هیواد:

‌۱. بهره‌‌گیری از طراحی ارگونومیک هندپیس با هدف کاهش فشار وارد بر دست جراح؛

۲. قابلیت استفاده با هر دو دست؛

۲. پراب ساخته‌شده از استیل ضد زنگ گرید پزشکی با شکل‌دهی چمفر در انتها جهت جلوگیری از آسیب‌رسیدن به بافت؛

۳. وجود حفره‌های جانبی در سر پراب جهت مکش بهتر خونابه، ترشحات و ضایعات در حین عمل؛
‌‌
۴. سطح مات و پولیش‌شده پراب جهت جلوگیری از انعکاس نور؛
‌‌
۵. عملکرد نرم و روان دکمه‌ها بدون هرگونه نشتی؛

۶. تمایز رنگ استاندارد در دکمه برای انتخاب راحت‌تر؛
‌‌
۷. هندپیس شفاف که امکان مشاهده مسیر جریان را برای جراح فراهم می‌‎آورد.

✅ برخی از ویژگی‌های هندپیسِ ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف هیواد

‌‌▫️ست ساکشن ایریگیشن ابزاری پرکاربرد در جراجی‌های لاپاروسکوپی است؛ از همین رو راحتی کار با آن برای جراحان دارای اهمیت است.
بنابراین، امکان استفادۀ راحت از تجهیزات پزشکی در حین عمل جراحی، یکی از پارامترهای مهم برای انجام عمل جراحیِ مطلوب است. این پارامتر، هم بر سلامتِ کاریِ جراح و هم بر نتیجۀ عمل برای بیمار مؤثر است.
‌‌
▪️«روان‌بودنِ دکمه‌ها» و «طراحی ارگونومیک دکمه‌ها و هندپیسِ» ست ساکشن ایریگیشن هیواد موجب شده است که فشارِ کمی به دستان جراح وارد شود. یکی دیگر از ویژگی‌های هندپیسِ هیواد این است که با هر دو دست می‌توان از آن استفاده کرد.

‌✅ برخی از ویژگی‌های هندپیسِ ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف هیواد: ‌

۱. روان‌بودنِ دکمه‌ها و جلوگیری از بروز هرگونه نشتی، به‌دلیلِ استفاده از فناوری آب‌بندی دوگانه؛

۲. جلوگیری از گسستگی و نشتی اتصالات، به‌دلیلِ رعایتِ بالاترین استاندرها؛

۳. امکان استفاده از محصول با هر دو دست، به‌دلیلِ طراحی ارگونومیک هندپیس.

‌‌‌‌ ⁉️ چطور نگرانِ باقی‌ماندنِ جای زخم بعد از عمل جراحی نباشیم؟!

💠 با درمان به‌وسیلۀ عمل جراحی کم‌تهاجمِ لاپاروسکوپی، نگرانی از بهبود طولانی‌مدتِ محل برش و ناراحتی از باقی‌ماندنِ جای زخم به حداقل می‎رسد.

💠 آگاهی از روش‎‌های درمان و مزایا و معایب آن‌ها از حقوق بیماران است.

پخش ویدیو

‌‌ ✅ ویژگی‌های «ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرفِ» شرکت هیواد:

۱. بهره‌‌گیری از طراحی ارگونومیک هندپیس با هدف کاهش فشار وارد بر دست جراح؛
۲. عملکرد نرم و روان دکمه‌ها و جلوگیری از هرگونه نشتی؛
۳. بهره‌گیری از پراب هشت‌حفره جهت جلوگیری از صدمه به بافت در حین مکش؛
۴. سطح مات لوله استیل جهت جلوگیری از انعکاس نور؛
۵. استفاده از تیوب انعطاف‌پذیر جهت ممانعت از انسداد جریان در حین عمل جراحی؛
۶. انتخاب سایز مناسب تیوب با هدف تسهیل‌نمودن فرایند شست‌وشو و تخلیۀ خونابه.

‌‌ 🌀 تیوب استیل به‌کاررفته در سِت ساکشن ایریگیشن هیواد

‌‌تیوب استیل به‌کاررفته در سِت ساکشن ایریگیشن هیواد از جنس استیل ضد زنگ با گرید پزشکی است و به‌جهت جلوگیری از بازتاب نور، سطح آن مات شده است. در انتهای تیوب، هشت سوراخِ جانبی تعبیه شده است تا عملیات مکش و پاشش، بهتر انجام شود. همچنین سرِ تیوبِ استیل به نحوی فرم‌دهی شده است تا از آسیب‌رسیدن به بافت جلوگیری شود.

✳️ فایدۀ استفاده از ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف نسبت به نوعِ دائمی آن

‌استفاده از ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف‌‌ به جای انواع دائمی آن، از انتقال آلودگی و عفونت به بیمار جلوگیری می‌کند. این ست‌، در اندوسکوپی‌ها که نیازی به پاشش مایعات نیست و فقط عملکردِ ساکشن کاربرد دارد نیز محصولی مناسب و با صرفۀ اقتصادی است.
‌‌

✳️ پرابِ ست ساکشن ایریگیشنِ ساختِ شرکت هیواد

‌‌وجود هشت سوراخ در سر پرابِ ست ساکشن ایریگیشنِ ساخت شرکت هیواد، سبب می‌شود تا عملیات مکش، به‌خوبی و بدون آسیب‌رساندن به بافت بیمار انجام شود.
‌‌

✳️ حرکت در مرز دانش فناوری‌‌‌های تجهیزات پزشکی

‌‌
 فعالانِ حوزۀ تولید تجهیزات پزشکی روز‌به‌روز در حال نوآوری و توسعۀ فناوری‌های این حوزه هستند؛ ازاین‌رو یکی از اولویت‌های اصلی شرکت تجهیزات پزشکی هیواد، حرکت در مرز دانش فناوری‌‌‌های تجهیزات پزشکی مصرفی در حوزۀ لاپاروسکوپی بوده و اکنون با بهره‌مندی از سرمایۀ انسانی متخصص، جوان و پویا توانسته است به این مهم دست یابد.
‌‌

‌🍃 خط تولید ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف لاپاروسکوپی در اتاق تمیز (cleanroom) شرکت تجهیزات پزشکی هیواد

‌🍃 خط تولید ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف لاپاروسکوپی در اتاق تمیز (cleanroom) شرکت تجهیزات پزشکی هیواد

✅ لوله استیل (پراب) در ست ساکشن ایریگیشن هیواد

‌‌
💠 لوله استیل (پراب) در ست ساکشن باید از جنس استیل مناسب برای کاربرد‌های پزشکی باشد.

از آنجا که در طی عمل‌های جراحی لاپاروسکوپی، جراح به‌وسیله لاپاروسکوپ درون بدن بیمار را می‌‎بیند، بازگشت نور از روی سطوح فلزی تجهیزات مورد استفاده در حین عمل می‎‌تواند باعث ایجاد مشکل در دید جراح شود؛ بنابراین سطح تجهیزات مورد استفاده باید تا حد ممکن از بازتاب نور جلوگیری کنند.

با این وجود، بسیاری از نمونه‌‎های موجود در بازار تجهیزات پزشکی کشور دقت چندانی به این موضوع مهم نداشته‌اند و از فلزات براق که سبب انعکاس نور می‎شوند در ساخت پراب ست ساکشن خود استفاده کرده‌اند؛ اما شرکت هیواد با توجه به این مهم، در ساخت پراب استیل ست ساکشن خود از فناوری مات‌کردن سطح فلز (Anti-glare matt design) استفاده کرده است که سبب حل این مشکل می‌شود.

✅ هندپیس در ست ساکشن ایریگیشن هیواد

 

☘️ عمل جراحی، کاری بسیار سخت و در عین حال حساس و پر اهمیت است؛ ازاین‌رو راحتی جراح در حین عمل، بسیار مهم است. این موضوع علاوه بر اینکه بر سلامت کاری جراحان اثرگذار است، بر سلامت بیمار نیز تاثیر مهمی دارد.
‌‌
◽شرکت هیواد با توجه به این مسئلۀ مهم در ساخت تجهیزات پزشکی، توجه ویژه‌ای داشته است و در طراحی و ساخت ست ساکشن ایریگیشن علاوه بر طراحی ارگونومیک بدنه، به طراحی و ساخت دکمه‌های بسیار روان و کم‌اصطکاک جهت کاهش فشار وارده به دست و انگشتان جراح به حداقل ممکن، اقدام کرده است.

◾با مقایسه میزان روانی و نرمی دکمه‌های ست ساکشن هیواد با سایر برندهای موجود در بازار تجهیزات پزشکی کشور، می‌توانید این موضوع را به راحتی لمس کنید… .

🍀 صافی سطوح پراب و عاری‌بودن از هرگونه پلیسه


◽صافی سطوح پراب و عاری‌بودن از هرگونه پلیسه و زائده فلزی به‌خصوص در سر آن و محل سوراخ‌های جانبی بسیار مهم است. توجه‌نکردن به این موضوع حساس می‎‌تواند سبب آسیب‌رسیدن به بافت بیمار در حین عمل شود؛ با این وجود، برخی شرکت‌های سازنده، توجهی به این مهم ندارند و در برخی مواقع به‌دلیل وجود این پلیسه‌ها در نواحی درونی لوله و ناپیدابودن از دید جراح، مشکلاتی برای بیماران و جراحان ایجاد می‌شود.

پس از ساخت پراب فلزی ست ساکشن ایریگیشن هیواد، به‌دقت روی این محصول، پرداخت انجام می‌شود تا از نبود هرگونه پلیسه و زائده در آن اطمینان حاصل شود و سطحی کاملاً صاف و یکنواخت ایجاد گردد.

کیفیت یک محصول، حاصل اجرای یک فرایند دقیق است و ما مفتخریم که به بالاترین استانداردهای کنترل کیفی در ساخت و بازرسی محصولاتمان توجه کرده‌ایم.

📦بسته‌بندی جدید ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف هیواد


بسته‌بندی تجهیزات پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ چون ضامن ایمنی، بهداشت و حفظ کیفیت محصول است.

سری جدید تولیدات «ست ساکشن ایریگیشن یکبارمصرف هیواد» با بسته‌بندی جدید در اختیار بیمارستان‎‌ها و کادر درمان قرار گرفته است. بسته‌بندی جدید ست ساکشن از دو لایۀ مجزای وی پک (کاغذ بسته‌بندی پزشکی) تشکیل شده است که کیفیت و قابلیت اطمینان بالاتری را در بسته‌بندی ایمن برای محصول در اختیار قرار می‌‎دهد.