دربارۀ هیواد

در سال ۱۳۹۸، جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه علم و صنعت ایران، شرکت «فناوران پزشکی هیواد علم و صنعت» (سهامی خاص) را تأسیس کردند.
این شرکت پس از موفقیت در تولید چندین محصولِ پرمصرف در حوزۀ قلب و عروق، با سنجش ظرفیت‌های بازار ایران، فعالیت خود را در زمینۀ تولید تجهیزات پزشکی یک‌بارمصرف ادامه داد: به‌ویژه در حوزۀ جراحی‌های لاپاروسکوپی.
شرکت هیواد به پشتوانۀ تیم جوان و متخصص خود، موفق به تولید سه تجهیز پزشکیِ راهبردی با فناوری به‌روز و دقیق در طی دو سال شده است: «سِت یکبارمصرف ساکشن ایریگیشن»، «کلیپس لیگاسیون پلیمری» و «پمپ کاهش درد». از این رو جزو شرکت‌های تولیدیِ در حالِ رشد در زیست‌بوم فناوری ایران به شمار می‌رود که این مهم موجب افتخار است.
️همچنین پس از اخذ پروانۀ ساخت از اداره کل تجهیزات پزشکی در سال ۱۳۹۹، موفق به دریافت گواهی‌نامۀ ISO 13485 در سال ۱۴۰۰ شد.
 
️شرکت هیواد خط تولید و مونتاژ محصولات خود را در کارخانه‌ای به وسعت ۲۰۰ متر مربع در دانشگاه علم و صنعت ایران مستقر کرده است. این کارخانه با ماشین‌آلاتی برخوردار از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها و مطابق با استانداردهای جهانیِ صنعت پزشکی تأسیس شده است.
Health is everything

هیواد در عرصه تولید محصولات مصرفی پزشکی